مدیران زمینه خدمت صادقانه به مردم کرج را فراهم کنند
35 بازدید
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : کرج نیوز
تعداد شرکت کننده : 0

امام جمعه کرج گفت: خدمت به مردم توفیق بزرگی است که باید مدیران بکوشند زمینه این خدمتگزاری صادقانه را برای تمامی قشرها فراهم کنند.
همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس جلسه شورای اداری شهرستان کرج نیز با حال و هوای دفاع مقدس و روزهای جنگ آغاز شد.
ورودی فرمانداری کرج سراسر پوشیده از سنگرهایی بود که همه مدیران این شهرستان را که روزگاری توفیق خدمت در جبهه و جنگ را داشتند ساعتی به خاطرات آن روزها برد.
روز جاری برای رسیدن به محل برگزاری جلست باید از میان خاکریزهاو سنگرها عبور می کردی و به میزهای جلسات که مزین به چفی بسیجی بود میرسیدی .
این جلسه با بیان خاطرات سردار نامی آغاز شد و همچنین با ورود امام جمعه کرج همه مدیران یکپارچه چفیه ها را بر گردن آویختند و بار دیگر ارادت خود را به دفاع مقدس به نمایش گذاشتند.
حجت الاسلام محسن کازرونی در این جلسه اظهار داشت: خیلی قائل به نشستن بر روی جایگاه در جلساتی این چنین نیستم و ترجیح می دادم همه بر پشت یک میز و در کنار هم می نشستیم.
وی در ادامه گفت: در جنگ صفین خیلی از یاران خوب امام به شهادت رسیدند و این افراد کسانی بودند که جایگاه بسیار ویژه ای داشتند و بعد از جنگصفین فضایی که بر امام حاکم شد، فضای سنگینی بود.
وی ادامه داد: در شرایط سخت حکومتی و بروز مشکلات امام علی (ع) از اطرافیان خود گلایه می کند و می گوید شما در حقتان پابرجا نیستید.
امام جمعه کرج به بیان فرازهایی از نهج البلاغه درجمع مدیران پرداخت و همگان را به تاسی و الگوگیری از آن حضرت در مدیریت امور دعوت کرد.
عضو مجلس خبرگان رهبری از فضای معنوی ایجادشده که تداعی کننده فضای جبهه است قدردانی کرد و امنیت کنونی و ایجاد مقام و جایگاههای را که به ما رسیده است، نتیجه تلاش دلاوردان دفاع مقدس خواند.
کازرونی در ادامه بیان کرد: امروز جبهه جنگ رسمی نداریم و این در حالیست که برکت خون شهیدان قدرت مقابله فیزیکی با دشمنان را داریم.
وی یادآور شد: بروزاختلاس بزرگ، بعد از فتنه 88 بزرگترین فاجعه برای کشور بود که برای مردم عدم اطمینان را به همراه دارد.
این مسئول خواهان برخورد جدی دولت و قوه قضائیه در خصوص این پرونده شده و صدمات این مهم را جبران ناپذیر خواند که برا ی تغییر این فضا باید چاره اندیشی شود.
امام جمعه کرج گفت: خدمت به مردم از جایگاه بالایی برخوردار است که باید با همه قوا تلاش کرد، سیستم اداری و بروکراسی مردم را آزارندهد و زمینه خدمتگزاری صادقانه به مردم را باید فراهم آورد.
کازرونی بیان کرد: مدیران باید مشکلات همه قشرها را به یک صورت برطرف کرده و تفاوتی میان فقیر و غنی قائل نباشند و زمینه دیدار ساده مردم را با خود فراهم آورند.

آدرس اینترنتی