یک عده جوان بیکارو مست او را به قتل رسانده اند
40 بازدید
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : شبکه نیوز
تعداد شرکت کننده : 0

: امام جمعه کرج گفت: داداشی ورزشکار با اخلاقی بود و کشته شدن وی زمینه قبلی نداشته و تنها درگیری با اشرار این حادثه تلخ را رقم زده است.

به گزارش
شبکه نیوز ازمهر، حجت الاسلام محسن کازرونی در خطبه های این هفته نماز جمعه کرج  ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی به توصیف ویژگی های برجسته آئین عبادی - سیاسی نماز جمعه پرداخت و گفت: نماز جمعه از جایگاه حکومتی برخوردار است و فردی نیست و با توجه به اینکه کشور ما حکومتی اسلامی دارد اهمیت این فریضه در جامعه ما دو چندان است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نماز جمعه دارای شان و جایگاه ویژه ای است بیان کرد باید چهره های حکومتی در نماز جمعه حضور پیدا کنند.

کازرونی با اشاره به لزوم طرح مسائل سیاسی مسلمانان در خطبه های نماز جمعه یادآور شد: خطبه های نماز جمعه  تا آنجایی از اهمیت بالایی برخوردار است که حکم اقامه دو رکعت نماز را دارد.

وی در ادامه با تشریح اهمیت نماز جمعه عنوان کرد: اجتماعات بزرگ در نماز جمعه شکل می گیرد و نماز جمعه محور وحدت است.

امام جمعه کرج همچنین به تشریح ویژگی های شخصیتی مرحوم آیت الله طالقانی پرداخت و این عالم را چهره ای کم نظیر و خستگی ناپذیر خواند که قرار داشتن زادگاه وی در شهرستان طالقان از استان البرز افتخاری برای این منطقه محسوب می شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت سالروز عملیات مرصاد یاد و خاطره دلاورمردان عرصه دفاع مقدس را گرامی داشت.

امام جمعه کرج همچنین در خصوص پرونده قتل مرحوم روح الله داداشی از قوی ترین مردان ایران اظهار داشت: مرگ وی بر اساس شواهد موجود از پیش تعیین نشده بوده و با توجه به اینکه وی ورزشکاری با اخلاق بوده و اهل درگیری نیز نبود یک عده جوان بیکار و مست به وی حمله کرده و در درگیری این ورزشکار نامی  و ارزشی را به قتل رسانده اند.

کازرونی از نیروی انتظامی تشکر کرد و دستگیری قاتلان این ورزشکار را موجب از بین بردن فضای ناامنی دانست.

آدرس اینترنتی